12 lutego 2014

Półportfel :)

Witam!

Ostatnio popełniłam coś na kształt portfela. Docelowo szukam czegoś na karty/dowód. Ale tutek wydał mi się fajny, bo miał też kieszeń na papierowe. Zrobiłam więc. Nie jest idealny w wykonaniu, a i w testowaniu wypada średnio. Brakuje jednak kieszonki na drobniaki. Ostatecznie wolę portmonetkę, gdzie mam wszystkie pieniądze i zrobię coś na karty/dowód. Tylko :)

No ale człowiek uczy się na błędach, a i trochę resztek zużyłam.

Oto i on.Życzę słońca! U mnie go dziś pod dostatkiem :)

8 komentarzy:

 1. Piękny :) I nie taki całkiem bezużyteczny na pewno, choć drobniaki ważne są :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Portfel bez drobniaków, to niezbyt funkcjonalna sprawa. Teraz chodzę z tym nowym wynalazkiem i portmonetką...średnio wychodzi. Dlatego pozostanę przy etui na karty i portmonetce, bo portmonetki uwielbiam :)

   Usuń
 2. Fajnie wyszedł. Mówiłam Ci już, że zdolniacha jesteś? Za co się nie weźmiesz, to ładnie wygląda. Co do praktyczności to już indywidualna ocena.
  Ja mam portfel, a w nim kartę płatniczą, ale dowód, prawo jazdy lubię mieć osobno i ciągle kupuję plastikowe etui. Taka mała szkarada, ale spełnia swoją rolę. Może czas pomyśleć o czymś takim jak Ty zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma duuużo niedociągnięć, ale dzięki za komplement! Normalnie się zarumieniłam po uszy :)

   Usuń
 3. Elegancko wyszedł! I z pewnością nie powinien mieć żadnej kieszonki na bilon, bo co byś wówczas zrobiła z tymi cudownymi portmonetkami, które tworzysz??? Aaaaaaa, ja niemądra - mnie byś jedną oddała! :)))) Dobra, już wiem, poszukam dla Ciebie tutka na portfel z kieszonką na monety!! :)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny jest :) Ale ja też zdecydowanie portmonetki wolę. Podbnie jak Ty, mam etui na karty i portmonetke na kasę :)

  OdpowiedzUsuń